/ /
Naujokai LOEWE

Naujokai LOEWE

29 kovo, 2021

Gretas lentynose papildė Loewe (tariame „low-ay-ve“) prekės ženklas, kuris per pirmas dienas surinko daugiausia, į optiką užsukusių akių, žvilgsnių. Tikriausiai todėl, kad šie rėmai ne tik puikiai atrodo, bet yra itin kokybiški ir nepriekaištingai atlikti. Bet apie viską iš pradžių. 

XIX a. pab. Madride įkurti mados namai jau seniai tapo aukščiausios kokybės sinonimu pasaulyje. Šis, gilias tradicijas turintis, prekės ženklas skaičiuoja 2 amžius ir yra vienas seniausių mados ženklų Europoje. Viskas prasidėjo nuo kokybiškų natūralios odos gaminių (kuriuos gamino net karališkajai Ispanijos šeimai) ir per du amžius peraugo į prekės ženklą, kuris šiandien atpažistamas iš rūbų, rankinių ir įspūdingų aksesuarų. Šiandien dizainerio Jonathano Andersono vedamas Loewe su kiekviena kolekcija sujungia turtingą mados namų istoriją su ypač moderniu ir futuristiniu požiūriu. Jonathano tikslas buvo tapti kultūriniu ženklu: vertinamu ir stebinančiu kiekvieną sezoną. Atrodo, kad jiems tai puikiai pavyksta. 

Kalbant apie akinius, galima drąsiai sakyti, kad šiandien Loewe karaliauja akinių mados pasaulyje. Ryškus ir originalus braižas, kokybiškas atlikimas ir nuo pat įkūrimo nepakitęs Loewe logotipas neleidžia sudvejoti. Kai šiuos akinius pirmą kartą išpakavome optikoje – supratome, rankose laikome ypatingus akinius. Žinome, kad tai pajusite ir jūs. 

Loewe akinių kolekciją kviečiame apžiūrėti parduotuvėje, Vokiečių g. 9.