d.u.k

Visi mūsų svetainėje parduodami akiniai yra autentiški. Visi akiniai yra su originaliomis pakuotėmis ir priedais.

Mes nesaugome jokios kreditinės kortelės informacijos. Jūs turėsite įrašyti kreitinės kortelės numerį, kiekvieną kartą darydami užsakymą. glasseson.lt neperduoda jūsų paskyros asmeninės informacijos jokioms trečiosioms šalims. Elektroninius laiškus gausite tik iš mūsų.

Mes labai vertiname visus mūsų klientus ir norime, kad mūsų informacija būtų kuo geriau apsaugota. Kadangi asmeniškai nepažįstame savo klientų, turime imtis keletos veiksmų, kad užkirstume kelią bet kokiai sukčiavimo formai. Privalome patikrinti ne tik vardo, pavardės, bet ir adreso, telefono numerio bei elektroninio pašto adreso atitikimą su informacija, kuri naudojama kliento banke. Jei negalime patvirtinti šios informacijos, susisiekiame su klientu asmeniškai. Mes netoleruojame jokios sukčiavimo veiklos, ir nuolat tobuliname savo identifikavimo bei prevencijos metodus.

Susisiekite elektroniniu paštu labas@glasseson.lt. Atsiųskite pažeistos dalies nuotraukas iš priekio, galo ir šono, kad galėtume įvertinti ar dalis yra pataisoma ir išduoti RA.