/ /

akių patikra

Akys yra nuolatos atsidavusios vesti jus plačiais horizontais, tad nusipelno didžiausio įmanomo rūpesčio. Regėjimo patikrinimas (testas) padeda aptikti įvairius akių sutrikimus, dar prieš jiems įsitvirtinant, todėl regos patikrinimas rekomenduojamas bent kartą per 1-2 metus, o sulaukus 40 metų – tai atlikti būtina kasmet.
Akių patikra atliekama asmenims nuo 18 metų. Jei yra poreikis akių dugnų tyrimui, akių ligų diagnostikai ir gydymui nukreipsime jus pas gyd. oftalmologą.

Daugiau informacijos apie patikrą

Akių patikra ar registracija konsultacijai su mūsų specialistu galima šiais būdais:

Vilniuje
Telefonu: +370 633 60123
El. paštu: labas@glasseson.lt
Optikoje: Vokiečių g. 9

Kaune
Telefonu: +370 607 70123
El. paštu: kaunas@glasseson.lt
Optikoje: Laisvės al. 30

pažanga optikos technologijose

pažanga optikos technologijose

Dirbame su pažangia oftamologine įranga „NIDEK“ ir "Topcon", kuri pagreitina akinių ir kontaktinių lęšių stiprumo parinkimą, suteikia galimybę atlikti daugybę papildomų regos testų, todėl tyrimas tampa objektyvesnis, o korekcija ypač tikslinga. Po apsilankymo optikoje akių priežiūros specialistas pasidalins jūsų akių istorija ir rekomendacijomis el. paštu.

Registruotis

Akių patikra akinių ir kontaktinių lęšių parinkimui

1. Užsiregistruokite akių patikrai.

Spauskite „Registruotis”, kad galėtumėte matyti kuriomis dienomis dirba optometrininkas ir pasirinkti tinkamiausią laiką. Taip pat galite atvykti ir tiesiai į optiką, tačiau, taupant jūsų laiką, rekomenduojame tai daryti internetu. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, nepamirškite jų išimti likus 30 minučių iki tyrimo.

2. Regėjimo patikrinimas gali trukti 20–30 minučių.

Optometrijos specialistas jūsų lauks optikoje sutartu laiku ir praleis su jumis pakankamai laiko, kad susipažintų su jūsų akių istorija, padėtų išsigryninti poreikius ir pasiūlytų optimaliausią refrakcinį sprendimą.

3. Kas bus po to?

Baigę patikrą išsaugosime receptą jūsų paskyroje, o akių istoriją atsiųsime el. paštu sekančią dieną. Taip pat rezultatus galėsite rasti savo asmeninėje esveikata.lt paskyroje. Tokiu būdu, renkantis akinių rėmelį, galėsite gauti patarimą, tiek iš karto po akių patikros, tiek ir užsukę vėliau.

akių patikra akinių ir kontaktinių lęšių parinkimui
...
...

Trumpas optometrijos pasaulio quiz'as matyti norinčioms akims

Kaip dažnai reikėtų tikrintis regą?
Question Image
Į akių patikrą svarbu atsinešti:
Question Image
Čia bandomasis rėmelis. Tai priemonė:
Question Image
Kiek regos sutrikimų buvo galima Išvengti pasitikrinus laiku?
Question Image
Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, maždaug 2,7 milijardo žmonių visame pasaulyje turi regėjimo sutrikimų.
Registruotis į akių patikrą
Review Answers
papildoma įranga

papildoma įranga

Brangindami Jūsų laiką naudojame inovatyvią papildomą techniką, kuri suteikia galimybę akių patikrą atlikti greičiau ir tiksliau. Dioptrimetras leidžia išmatuoti turimų akinių stiprumą, o iPad su visuReal programa suteikia galimybę automatiškai ir tiksliai išmatuoti įvairias centravimo vertes, kurios užtikrina puikią optinę kokybę individualiais atvejais.

Mūsų tikslas – teikti aukščiausios kokybės paslaugas, kurios atitiktų kiekvieno poreikius ir sukurtų glaudžius abipusius santykius. Kiekvienos, unikalios akys yra saugios mūsų optometrininkių priežiūroje.

paslaugos ir įkainiai

Refrakcijos nusatymas ir korekcijos parinkimas akiniams

(tolumui, skaitymui, darbui su kompiuteriu, ofisiniai, progresiniai) – 30 Eur

Refrakcijos nustatymas ir korekcijos parinkimas kontaktiniams lęšiams (toriniams, multifokiniams) – 30 Eur

Apmokymas naudotis kontaktiniais lęšiais – 20 Eur

Akispūdžio matavimas bekontakčiu tonometru – 5 Eur

Akių patikra atliekama asmenims nuo 18 metų

Užsiregistravus konsultacijai ar patikrai – kartu su mūsų specialisto pagalba galėsite nuspręsti, kuri paslauga jums reikalinga.

ne tik įžymūs vardai

Didžiuojamės ne tik žymių dizainerių naujausiomis akinių tendencijomis, bet ir akinių lęšių pasiūla Vilniuje/Kaune bei profesionalių specialistų komanda. Kviečiame susipažinti artimiau su jūsų laimingas akių istorijas kuriančiomis optometrininkėmis Lauryna, Vilniuje, bei Vaida, Kaune.

Jauskitės laisvai – jei kyla klausimų, būtinai susisiekite su mumis telefonu, el. paštu ar messenger žinute.

Registruotis

Atsiliepimai