akių patikra

Akys yra nuolatos atsidavusios vesti jus plačiais horizontais, tad nusipelno didžiausio įmanomo rūpesčio. Regėjimo testas gali padėti aptikti įvairius akių sutrikimus, dar prieš jiems įsitvirtinant, todėl rekomenduojame akių patikrą atlikti bent kartą per metus.

Registracija akių patikrai:
Telefonu: +370 633 60123
El. paštu: hello@glasseson.lt
Akių namuose: Vokiečių g. 9, Vilnius.
I-V: 10-19 val. 
VI: 11-18 val.
VII: 12-17 val.
akių patikra
pažanga optikos technologijose

pažanga optikos technologijose

Dirbame su pažangia oftamologine įranga „NIDEK“, kuri pagreitina akinių ir kontaktinių lęšių stiprumo parinkimą, suteikia galimybę atlikti daugybę papildomų regos testų, todėl tyrimas tampa objektyvesnis, o korekcija ypač tikslinga. Brangindami Jūsų laiką naudojame inovatyvią papildomą techniką, kuri suteikia galimybę akių patikrą atlikti itin greitai ir tiksliai. Rezervuokite laiką savo akims.

papildoma įranga

Brangindami Jūsų laiką naudojame inovatyvią papildomą techniką, kuri suteikia galimybę akių patikrą atlikti greičiau ir tiksliau. Dioptrimetras leidžia išmatuoti turimų akinių stiprumą, o iPad su visuReal programa suteikia galimybę automatiškai ir tiksliai išmatuoti įvairias centravimo vertes, kurios užtikrina puikią optinę kokybę individualiais atvejais.

Mūsų tikslas – teikti aukščiausios kokybės paslaugas, kurios atitiktų kiekvieno poreikius ir sukurtų glaudžius abipusius santykius. Kiekvienos, unikalios akys yra saugios mūsų optometrininkės Raimondos priežiūroje.

papildoma įranga

paslaugos ir įkainiai

Refrakcijos nustatymas ir korekcijos parinkimas akiniams (tolumui, skaitymui, darbui su kompiuteriu, ofisiniai, progresiniai) – 15 Eur

Refrakcijos nustatymas ir korekcijos parinkimas kontaktiniams lęšiams (toriniams, multifokiniams) – 15 Eur

Apmokymas naudotis kontaktiniais lęšiais – 10 Eur

Akispūdžio matavimas bekontakčiu tonometru – 5 Eur

Akių patikra atliekama asmenims nuo 18 metų.

ne tik įžymūs vardai

Didžiuojamės ne tik žymių dizainerių naujausiomis akinių tendencijomis, bet ir plačiausia akinių lęšių pasiūla Vilniuje bei profesionalių specialistų komanda.

Akių namuose laiko neskaičiuojame – pagal individualius poreikius skirsime Jūsų akių istorijai tiek dėmesio, kiek jos reikalaus. Norime, kad jaustumėtes užtikrinti, jog akys rado namus, kuriuose rūpi.

Jauskitės laisvai – jei kyla klausimų, būtinai susisiekite su mumis telefonu, el. paštu ar messenger žinute.