/ /

akių patikra

Akys yra nuolatos atsidavusios vesti jus plačiais horizontais, tad nusipelno didžiausio įmanomo rūpesčio. Regėjimo testas padeda aptikti įvairius akių sutrikimus, dar prieš jiems įsitvirtinant, todėl rekomenduojame akių patikrą atlikti bent kartą per 1-2 metus, o sulaukus 40 metų – tai atlikti būtina kasmet.

Daugiau informacijos apie patikrą

Užsiregistruoti akių patikrai ar pasikonsultuoti su mūsų specialistu, taip pat, galite šiais būdais:

Vilniuje
Telefonu: +370 633 60123
El. paštu: labas@glasseson.lt
Optikoje: Vokiečių g. 9

Kaune
Telefonu: +370 607 70123
El. paštu: kaunas@glasseson.lt
Optikoje: Laisvės al. 30


I-V: 10-19 val.
VI: 11-17 val.
VII: 12-17 val.

akių patikra
pažanga optikos technologijose

pažanga optikos technologijose

Dirbame su pažangia oftamologine įranga „NIDEK“ ir "Topcon", kuri pagreitina akinių ir kontaktinių lęšių stiprumo parinkimą, suteikia galimybę atlikti daugybę papildomų regos testų, todėl tyrimas tampa objektyvesnis, o korekcija ypač tikslinga.

Registruotis
...
...

papildoma įranga

Brangindami Jūsų laiką naudojame inovatyvią papildomą techniką, kuri suteikia galimybę akių patikrą atlikti greičiau ir tiksliau. Dioptrimetras leidžia išmatuoti turimų akinių stiprumą, o iPad su visuReal programa suteikia galimybę automatiškai ir tiksliai išmatuoti įvairias centravimo vertes, kurios užtikrina puikią optinę kokybę individualiais atvejais.

Mūsų tikslas – teikti aukščiausios kokybės paslaugas, kurios atitiktų kiekvieno poreikius ir sukurtų glaudžius abipusius santykius. Kiekvienos, unikalios akys yra saugios mūsų optometrininkės Raimondos priežiūroje.

papildoma įranga

paslaugos ir įkainiai

Refrakcijos nustatymas ir korekcijos parinkimas akiniams (tolumui, skaitymui, darbui su kompiuteriu, ofisiniai, progresiniai) – 15 Eur

Refrakcijos nustatymas ir korekcijos parinkimas kontaktiniams lęšiams (toriniams, multifokiniams) – 15 Eur

Apmokymas naudotis kontaktiniais lęšiais – 10 Eur

Akispūdžio matavimas bekontakčiu tonometru – 5 Eur

Akių patikra atliekama asmenims nuo 18 metų

Užsiregistravus konsultacijai ar patikrai – kartu su mūsų specialisto pagalba galėsite nuspręsti, kuri paslauga jums reikalinga.

ne tik įžymūs vardai

Didžiuojamės ne tik žymių dizainerių naujausiomis akinių tendencijomis, bet ir plačiausia akinių lęšių pasiūla Vilniuje bei profesionalių specialistų komanda. Kviečiame susipažinti artimiau su jūsų laimingas akių istorijas kuriančia optometrininke Raimonda.

Jauskitės laisvai – jei kyla klausimų, būtinai susisiekite su mumis telefonu, el. paštu ar messenger žinute.

Registruotis