Keitykla – akiniai su istorija

Keitykla – akiniai su istorija

Tai vieta, kur vyksta mainai. Besikeisdami akiniais ir jų istorijomis – keičiame ir nusistovėjusius vartojimo įpročius. KEITYKLOJE akiniai, neradę vietos jūsų gyvenime, ar dėvėti, bet išlaikyti – gauna šansą atgimti iš naujo. Čia jūs galite parduoti ir pirkti rėmus iš antrų, trečių ar net ketvirtų rankų, bet visuomet lyg naujus. Kviečiame jus į nesibaigiantį ciklą, kuris akiniams suteikia naują gyvenimą vėl, ir vėl, ir vėl.

Sulaikykite dėmesį – toliau pasakojame pagrindinius KEITYKLOS principus.

Kokie yra akinių priėmimo į KEITYKLĄ kriterijai?

Tiek korekciniai, tiek saulės akiniai yra išlaikę savo originalią formą ir spalvą, rėmas neturi žymių defektų, tačiau lęšiai gali būti pažeisti.

Ką akinių savininkas gauna atidavęs akinius į KEITYKLĄ?

Savininkas gauna glasses on kreditus/tiesioginę išmoką, kuri sudaro iki 40% originalios, priduodamų akinių kainos, priklausomai nuo akinių būklės. Kreditai galioja metus laiko nuo jų išdavimo datos ir gali būti išleisti ateities apsipirkimui glasses on optikoje.

Kaip greitai įvertiname į KEITYKLĄ norinčių patekti akinių vertę?

Savininkui atnešus akinius į keityklą – siunčiame juos mūsų ekspertams, kurie įvertina originalios kainos, pagaminimo metų ir devėjimų žymių santykį. Įvertinę akinių vertę – susisiekiame su savininku ir pateikiame pasiūlymą glasses on kreditų formatu. Šis procesas gali užtrukti iki 3 dienų.

Kas vyksta su akiniais, kurie pateko į KEITYKLĄ?

Akiniai, kurie yra idealios būklės – patenka į specialią vietą glasses on optikoje ir laukia atgimimo naujo savininko gyvenime. Akiniai, kurie yra puikios fizinės būklės, tačiau reikalauja nežymios reabilitacijos – keliauja į mūsų meistro dirbtuves. Po apžiūros ir remonto – šie rėmai taip pat randą vietą glasses on optikoje ir laukia atgimimo.

Akinių remontas:

Vartojimo įpročius keičiame, o akinių istorijas tęsiame ir juos taisydami. Paveiktus oro sąlygų, nešiojimo įpročių, nelaimingų atsitikimų ir net mūsų kūno pokyčių – prikeliame juos naujam gyvenimui.

Nežymiai pažeistus, pirktus glasses on optikoje, pristačius kartu su pirkimo čekiu – taisome nemokamai. Tačiau mechaninio pažeidimo atveju kaina priklauso nuo rėmo būklės. Akinius pirktus iš užribio – visuomet taisome už mokestį, kuris priklauso nuo nualinto rėmo būklės.