Keitykla – akiniai su istorija

Keitykla – akiniai su istorija

Tai vieta, kur vyksta mainai. Besikeisdami akiniais ir jų istorijomis – keičiame ir nusistovėjusius vartojimo įpročius. KEITYKLOJE akiniai, neradę vietos jūsų gyvenime, ar dėvėti, bet nepriekaištingai išlaikyti – gauna šansą atgimti iš naujo. Čia jūs galite parduoti ir pirkti rėmus iš antrų, trečių ar net ketvirtų rankų, bet visuomet lyg naujus. Kviečiame jus į nesibaigiantį ciklą, kuris akiniams suteikia naują gyvenimą vėl, ir vėl, ir vėl. 

Sulaikykite dėmesį – toliau pasakojame pagrindinius KEITYKLOS principus.

Kokie yra akinių priėmimo į KEITYKLĄ kriterijai?

1. Akinių vardas yra vienas iš glasses on atstovaujamų prekės ženklų:

Gucci, Stella McCartney, Tom Ford, Andy Wolf, Dita, Lindberg, L.G.R, Dior, Jimmy Choo, Max Mara, Prada, RayBan, Retrosuperfuture, Céline, Bottega Veneta, Carrera, Dolce&Gabbana, Fendi, Givenchy, Marc Jacobs, Saint Laurent.

2. Akiniai yra puikios fizinės būklės:

Korekcinių akinių rėmai yra išlaikę savo originalią formą ir spalvą, rėmas neturi žymių defektų, tačiau lęšiai gali būti pažeisti. Saulės akiniai yra išlaikę savo “apsaugines” savybes, stiklas ir rėmas nėra pažeisti.

Ką akinių savininkas gauna atidavęs akinius į KEITYKLĄ?

Savininkas gauna glasses on kreditus, kurie sudaro iki 30% originalios, priduodamų akinių kainos, priklausomai nuo akinių būklės. Šie kreditai galioja metus laiko nuo jų išdavimo datos ir gali būti išleisti ateities apsipirkimui glasses on optikoje.

Kaip greitai įvertiname į KEITYKLĄ norinčių patekti akinių vertę?

Savininkui atnešus akinius į keityklą – siunčiame juos mūsų ekspertams, kurie įvertina originalios kainos, pagaminimo metų ir devėjimų žymių santykį. Įvertinę akinių vertę – susisiekiame su savininku ir pateikiame pasiūlymą glasses on kreditų formatu. Šis procesas gali užtrukti iki 3 dienų.

Kas vyksta su akiniais, kurie pateko į KEITYKLĄ?

Akiniai, kurie yra idealios būklės – patenka į specialią vietą glasses on optikoje ir laukia atgimimo naujo savininko gyvenime. Akiniai, kurie yra puikios fizinės būklės, tačiau reikalauja nežymios reabilitacijos – keliauja į mūsų meistro dirbtuves. Po apžiūros ir remonto – šie rėmai taip pat randą vietą glasses on optikoje ir laukia atgimimo.

Akinių remontas:

Vartojimo įpročius keičiame, o akinių istorijas tęsiame ir juos taisydami. Paveiktus oro sąlygų, nešiojimo įpročių, nelaimingų atsitikimų ir net mūsų kūno pokyčių – prikeliame juos naujam gyvenimui.

Nežymiai pažeistus, pirktus glasses on optikoje, pristačius kartu su pirkimo čekiu – taisome nemokamai. Tačiau mechaninio pažeidimo atveju kaina priklauso nuo rėmo būklės. Akinius pirktus iš užribio – visuomet taisome už mokestį, kuris priklauso nuo nualinto rėmo būklės.