/ /

Keitykla – akiniai su istorija

Tai vieta, kur vyksta mainai ir akiniai, nauji ar dėvėti, gauna šansą antram gyvenimui. Čia jūs galite pirkti rėmus iš antrų rankų ir rasti jau negaminamų, bet ikoninių akinių arba patys galite juos „parduoti“ mums ir iškeisti į kreditus naujiems akiniams.

Viskas, ką reikia padaryti, tai atnešti akinius įvertinimui į mūsų optikas arba jose ieškoti stalčiaus „keitykla“ ir pasidairyti, ką įdomaus turime šiuo metu.

Daugiau apie KEITYKLOS pricipus skaitykite čia.

Pagrindiniai KEITYKLOS principai

Tiek korekciniai, tiek saulės akiniai turi būti išlaikę savo originalią formą ir spalvą, rėmas neturi turėti žymių defektų, lęšiai gali būti pažeisti. Visi akiniai turi turėti prekės ženklą.

Savininkas gauna glasses on kreditus/dovanų kuponą, kurį sudaro iki 50% originalios, akinių kainos, priklausomai nuo akinių būklės. Dovanų kuponas neturi galiojimo laiko ir gali būti panaudojamas bet kuriuo metu.

Atnešus akinius į keityklą, juos siunčiame mūsų ekspertams, kurie įvertina originalios kainos, pagaminimo metų ir dėvėjimų žymių santykį. Įvertinę akinių vertę – susisiekiame su savininku ir pateikiame pasiūlymą glasses on kreditų formatu. Šis procesas gali užtrukti iki 3 dienų.

Akiniai, kurie yra idealios būklės – patenka į keityklos stalčių glasses on optikoje ir laukia naujo savininko. Akiniai, kurie yra puikios fizinės būklės, tačiau reikalauja nežymios reabilitacijos – keliauja į mūsų meistro dirbtuves. Po apžiūros ir remonto – šie rėmai taip pat prisijungia į „vintage“ stalčių.