/ /
Jacques Marie Mage

Jacques Marie Mage

25 sausio, 2021

Jacques Marie Mage pradėkime mokytis tarimo. Žak Mah-Rėė Magė. Tariant – lūžta liežuvis, tačiau stebint ir dėvint – lūžta dėsniai: vistatos, emociniai.
Jacques Marie Mage yra retų, kolekcinių akinių kūrėjai, savo darbuose kombinuojantys istorinius motyvus, neįprastai (pra)bangias medžiagas, inovatyvius gamybos metodus ir etinius verslo principus. Skamba painiai? Juk įspėjom, kad lūžta dėsniai.
J.M.M kuria Los Andžele. Visi kūriniai – riboto leidimo, tikri dizainerių – akinių amatinininkų šedevrai. Inspiruojasi ne tik iš plataus pasaulio, bet ir iš plačių amžių, kartų, kultūrų. Kombinuoja pasaulinės klasės meistrystę su pažangiais gamybos metodais. Dievina platų prabangių medžiagų spektrą, todėl akiniuose jų netrūksta. Kūrinių formos nekukliai geometrinės. Kiekviena kolekcija alsuoja tam tikru istoriniu laikmečiu, motyvais, kurie švelniai persipina su šių dienų modernu.
Šie akiniai turi galios išlikti infantiliais, bet nepaprastai reikšmingais ir prabangiais. Mūsų nuomone – tai yra talentas. J.M.M siūlo sofistikuotą dizainą, kuris neša akinių savininką per laikmečius ir potyrius. Kiekviena kolekcija lyg kokybiško filmo ištrauka ar istorinis įvykis. Visi individualūs, riboto leidimo rėmai yra garsiausių japonų bei italų gamintojų darbas. Medžiagos – griežtai aukščiausios rūšies. Skulptūriniai dizainai, makro dėmesys produkto detalėms – kuria ilgalaikį ryšį su pastabiu akinių nešiotoju. Jacques Marie Mage yra pirmasis savo kartos kūrėjas, sujungęs vizionierišką požiūrį į akinių dizaino kūrybą persmelktą istorinių įvykių. Taigi klausimas: kokia pasaulio istorija atspindi jus? Jacques Marie Mage padės atsakyti.