/ /
Andy Wolf

Andy Wolf

15 gegužės, 2019

ANDY WOLF! Norisi skanduoti. Bet tai nėra tik skambus vardas.
Tai 50 talentingų žmonių ir 90 detalių darbo žingsnių, dėl vienų, išpuoselėtų, rankų darbo rėmų.
Andy Wolf akiniai yra grynakraujai Austrai, atpažįstami ir nuolankiai pasitinkami visame pasaulyje. Užsimezgę per trijų draugų pokalbį prie pietų stalo ir gimę iš begalinio noro akiniams suteikti daugiau asmeniškumo.

Rėmus pradėję kurti 2006-ais, pakeitė požiūrį į akių madą visoje Austrijoje, o dabar – keičia požiūrius net 45 pasaulio valstybėse.
Turėdami tik pusę šimto darbuotojų, puikiai valdo procesus ir dirba kaip šeima: ne tik su rėmais, bet ir su savo klientais. Vienintelis užsienietis įsibrovęs į šių rėmų sudėtį, yra itališkas acetatas, bet tik todėl, kad rėmai būtų ne tik dailiai modernūs, bet ir aukščiausios kokybės ilgaamžiai. Šių akinių gamintojų suvokimas išties unikalus. Į pirmą planą jie iškelia individualybę ir saviraišką. Kuria akinių rėmus žmonėms, kurie nori matyti tiek pat, kiek būti matomi.

Andy Wolf mėgsta įrėminti 90-tųjų dvasią, suteikdami unikalų moderno prieskonį ir už tai tapo numylėtiniais tokių mados ikonų kaip Rihanna, Kendall Jenner bei Hadid sisters.
Nepriklausomi prekės ženklai yra vieni mūsų mėgstamiausių kūrėjų, o Andy Wolf – puikus, visų taip trokštamas vizionieriškas dizainas ir atsidavimas kokybei. Rankų darbo rėmuose.

welcome home, Andy Wolf.