/ /
Hallo Mykita

Hallo Mykita

12 liepos, 2021

Pirmosios Mykita dirbtuvės buvo įkurtos buvusiame vaikų dienos centre Kita. Tai ne tik įkvėpė pavadinimą „Mano Kita“, bet ir paskiepijo prekės ženklą smalsumu, bei noru žaisti. „Pradėjome nuo aiškios estetinės vizijos ir pasiruošimo viską daryti patiems. Intuityviai buvo sukurta atvira darbo aplinka ir sąžiningumo jausmas viskam, kas yra akinių rėmuose ir aplink juos.“

2003 metais Mykita buvo sukurta su ta pačia nepriklausoma ir novatoriška dvasia, kuri stipriai formavo Berlyną. Kadangi niekas nesutiko gaminti originalių Mykita akinių dizaino, buvo priimtas sprendimas gamybą pradėti viduje. Savo įrankių ir procesų kūrimas tapo prekės ženklo veiklos principu ir vienu didžiausių privalumų. Šiandien esama in-house gamyba yra specializuoto meistriškumo ir pritaikytų technologijų derinys.

2014 m. Mykita įsikūrė istoriniame pastate Berlyno Kreuzbergo centre. Įkūrėjo Moritzo Kruegerio vadovaujama Mykita Haus komanda – tai įvairios kultūrinės kilmės žmonės ir individualūs talentai, kurie prisideda prie produkto kūrimo kiekviename etape. Žmonių ir disciplinų draugystė skatina eksperimentų džiaugsmą ir atsidavimą nepriekaištingai kokybei. 

Mykita prekės ženklą rasite Kauno optikoje.