/ /
Maištingoms sieloms

Maištingoms sieloms

26 spalio, 2022

Klasikoje ieškantys šiuolaikinės išraiškos, o drąsų dizainą kuriantys pagal tvaraus pasaulio sampratą. Susipažinkite, tai Lazare Studio sveikinasi su šiuolaikiniais maištautojais.

Šio ženklo tikslas  – kurti laikui nepavaldžius akinius, tačiau iš ko susideda ilgaamžiškumas?

Tai grynosios Wabi-Sabi tradicijos. Wabi-Sabi – tai japonų filosofija, šimtmečiais įsišaknijusi šalies kultūroje ir sukurta kaip prieštaravimas gausumui ir brangioms medžiagoms, siekiant ieškoti grožio netobulume, paprastume, autentiškume. Wabi reiškia pilnatvės jausmą, kuris atsiranda, bendraujant su gamta, o sabi – susižavėjimą daiktais, kurie turi istoriją. Tai minimalistinio gyvenimo būdo propagavimas, kartais tampantis net šiek tiek asketiškas, kai yra vertinamas laikas ir kokybė šiuolaikinių daiktų apsuptyje.

P.S. Kai susitinka drąsios sielos, gimsta įdomūs projektai. Kalbame apie kūrybininkę Eglę Dabkutę ir bičiulį Robertą Mulevičių. Paprašėme jų anonsuoti Lazare Studio akinių kolekciją Roberto dirbtuvėse ir rezultatas prikaustė dėmesį (daugiau @glasseson.lt Instagram’e). Kviečiame susipažinti bei apžiūrėti prekinį ženklą visose glasses on parduotuvėse Vilniuje ir Kaune.