/ /
L.G.R

L.G.R

26 balandžio, 2019

Mes juk visur ieškom prasmės ir prasmingos istorijos.
Savy, daiktuose ir velniškai – gyvenimuose. Nors kartais plėšo į gabalus, bet tai neišvengiamai natūralu.

1936-aisiais, rytų Afrikoje – prasidėjo viena tokia istorija. Tuomet, italų fotografas Rafaėlis, vyko į šį regioną, nešinas polėkio fiksuoti karinius, istorinius momentus. Įklimpęs į meilę šiam regionui, iš gimtinės atsigabeno visus savo kruopščiai atrinktus, fotografinius ‘rakandus’ ir įkūrė jaukią, itališka idele kvepiančią parduotuvėlę. Ją pildė ne tik fotografiniais lęšiais, bet ir itališkos kokybės akinių rėmeliais.

Žinoma, kaip įprasta prasmingose istorijose – paskui euforiją klastingai sliūkina nusivylimas. Susikūrus savo laimę Afrikoje, Rafeliui buvo duotas įsakymas viską palikti ir grįžti, jau į susvetimėjusius namus tuščiomis.
Istorijos tęsinys nutiko 2005-aisias. Vienoje rankoje spausdamas leidimą, o kitoje anūką – Lucą Gnecchi Rusconę – senelis grįžo susirinkti savo palikimo. Kaip įprasta anūkams, gurmaniška ranka rankiojantiems vintažinius niekučius – Luca atrado dulkėmis nuklotą dėžę. Joje jau 50 metų ilsėjosi meistriški, dėmesiu ir rankomis nuglostyti rėmeliai.
Taip pradėjo nauja L.G.R istorija. Dabar šie rėmeliai ta pačia, 36-ųjų Italijos dvasia, puošia visą, nuostabų akiniuotųjų pasaulį.

Kadaisę Afrikos įkvėptas senelis, dvigubai italų kruopštumo įnešęs anūkas, o nuo šiandien – mūsų ir jūsų akys – toliau kuria L.G.R istoriją kartu.

welcome home, L.G.R

Apžiūrėti kolekciją.