/ /
Kas tie Chrome Hearts?

Kas tie Chrome Hearts?

5 gegužės, 2021

Užbėgdami už akių, pradėsime nuo to, kad tai ne naujas vardas mados pasaulyje. Šį ženklą vis dažniau galima atpažinti gatvėse, bei pop kultūroje, tačiau jis gyvuoja jau daugiau nei 30 metų. Ir ne tik gyvuoja, o yra vertinamas ir gerai žinomas nuo pat įkūrimo. Dėl beveik „neegzistavimo” virtualioje erdvėje ir paslaptingo įvaizdžio Chrome Hearts dar labiau intriguoja, tad kviečiame geriau susipažinti.


„Chromuotos širdys“ buvo įkurtos Los Andžele 1988 metais ir greitai pradėjo dirbti su didžiausiais vardais muzikos pasaulyje. Tuo metu karaliavo rock įvaizdis, todėl prekės ženklas bendradarbiavo su Rolling Stones, Sex Pistols ir Guns n’ Roses atlikėjais ir taip greitai prasiskynė kelią į sėkmę.

Šiandien mados namai toliau dirba su stipriais ženklo ambasadoriais: CH raidės atpažįstamos ant pasaulinio lygio sportininkų drabužių, akinius, bet rūbus nešioja gatvės muzikos atlikėjai, manekenės, aktoriai ir kiti žymūs žmonės.
Interneto amžiuje šis prekės ženklas išlieka paslaptimi ir nenori sau priklijuoti jokios etiketės. Jos įkūrėjas Richardas Stark sako, kad tai nėra akinių ar juvelyrikos, drabužių ar baldų prekės ženklas, nors visus šiuos dalykus gali rasti vienoje ar kitoje jų parduotuvėje. Nesvarbu, kas tai bebūtų, kepurė ar akinių pora, šis prekės ženklas kuria prestižinius ir ypač kokybiškus daiktus. Kartu Chrome Hearts išsiskiria tuo, kad nepataikauja mados tendencijoms, o kurią tai, ką nori ir kada nori. Šis nepriklausomas požiūris greitai užkrečia pirkėjus ir visi jų darbai būna išperkami akimirksniu. Tikriausiai nereikėtų pamiršti ir nepadoriai didelės akinių, bei kitų darbų kainos. Įkūrėjai sako, kad pasaulyje, kai visi nori būti savimi ir išsiskirti, riboto leidimo kūriniai tampa naujas statuto simbolis ir įvaizdžio parašas.


Tad taip, jei dairotės kažko visiškai netikėto, naujo ir, svarbiausia, limituoto leidimo, Chrome Hearts bus tai, ko ieškote. Jei norisi dar geriau suprasti, tai kas tie Chrome Hearts kviečiame užsukti į jų Instagram paskyrą: www.instagram.com/chromeheartsofficial/


O Chrome Hearts akinių kolekciją kviečiame apžiūrėti parduotuvėje, Vokiečių g. 9.