/ /
Linkėjimai nuo vandenyno: DICK MOBY

Linkėjimai nuo vandenyno: DICK MOBY

28 sausio, 2021

Tvarumas, vandenyno bangos, meilė planetai ir ilgaamžiškumas – visa tai telpa į vienus kruopščiai apgalvotus akinių rėmus.

Nuo ko viskas prasidėjo? Du entuziastingi banglenčių sporto mylėtojai – Messrsas Timas Hollandas ir Robbertas Wefers-Bettinkas – tvarių akinių prekės ženklą „Dick Moby“ įkūrė norėdami prisidėti prie vandenynų taršos mažinimo. Kaip pasakoja patys kūrėjai, „Dick Moby“ istorija prasidėjo nuo… pačios blogiausios plaukiojimo banglente patirties jų gyvenime: dar 2012 metais išvykę pasiplaukioti banglente, jie pamatė daugybę į krantą išmestų ir vandenyje plūduriuojančių plastiko atliekų. Negalėdami užmerkti akių prieš milžinišką problemą jie pradėjo svarstyti, kaip galėtų prisidėti prie pokyčių. Tada ir atsirado idėja plastiką paversti į ką nors, kas būtų aukštos kokybės, dažnai naudojama ir žmonių be galo mylima. Po kelių mėnesių gimė „Dick Moby“.

Timo ir Robberto sukurti akiniai pagaminti iš augalinio acetato ir perdirbtų medžiagų. Jie myli šią planetą, be to, jiems patinka atrodyti gerai, todėl drąsiai visų klausia: „Kodėl turėtum rinktis tarp šių dviejų dalykų? Neatrodyk tiesiog gerai. Atrodyk gerai ir kartu padėk savo planetai!“ Saulėtoji plastiko pusė – taip Amsterdame gimęs nepriklausomas akinių prekės ženklas vadina galimybę perdirbti plastiką. „Nesame taršos gerbėjai, tačiau norime parodyti pasauliui, kad kartais ir iš atliekų gali gimti gražūs dalykai.“

Straipsnis „Lamų Slėnyje“.

Apžiūrėti kolekciją.