/ /

Žali pasirinkimai

Nereikia dvejoti, visi norime būti geriausia savo versija. Dirbame su daug skirtingų prekės ženklų ir suprantame, kad mados industrija dar tik žengia link tvarios verslo grandinės, atsakingai gaunamų medžiagų ir sąžiningo požiūrio į darbuotoją. Tačiau, kaip optika, norime kasdien rinktis atsakingus sprendimus ir prisidėti prie mažesnio poveikio aplinkai ir žmogui. Mums tai – svarbus moralinis įsipareigojimas.

Norime mažiau popieriaus optikoje, parduotuvėje ir už jos ribų. Todėl popierinius maišelius pakeitėme į organinės medvilnės – daugkartinius ir kasdien 2x pagalvojame prieš paspaudžiant „print”. Visus popierinius įpakavimus panaudojame antrą kartą, didžioji dalis veiksmų optikoje suskaitmeninta. Suprantame, popieriaus visiškai neišvengsime, todėl kai tenka, renkamės jau perdirbtą ir rūšiuojame.

Prieš kelis metus glasses on įkūrėme keityklą. Vietą, kurioje jūsų (ir mūsų) senieji akiniai gauna šansą į antrą gyvenimą. Arba kitaip, čia jūs galite parduoti ir pirkti rėmus iš antrų rankų. Taip sutaupome energiją ir išteklius naujų akinių gamybai, o kažkas gali mėgautis vintage laimikiu.

Akiniai braižosi ir dėvėsi. Tai dažnai tampa pirma priežastis, kodėl pradedame dairytis naujų. Norėdami prisidėti prie ilgesnės akinių gyvenimo trukmės, juos atnaujiname: priimame įbrėžtus, nubrauktus ir iš dėklų pabėgusius akinius, juos poliruojame, suveržiame ir taisome. Ant nosies užsidėti „kaip naujus” kviečiame ne tik saulės akinius, bet ir korekcinius rėmus.

Nešiojantiems kontaktinius lęšius sakome: panaudotų neišmeskite, o atneškite lėšius (su jų konteineriais) mums į optiką. Mes pasirūpinsime jų teisingu rūšiavimu ir šis micro plastikas neatsidurs žemėje, bei gruntiniuose vandenyse, o gyvens antrą gyvenimą.

Turite minčių kaip mus tapti dar žalesniais?
Pasidalinkite savo idėjomis ir pasiūlymais: labas@glasseson.lt