/ /
Raimonda L’Officiel žurnale

Raimonda L’Officiel žurnale

11 balandžio, 2020

Kai L’Officiel žurnalo komanda paklausė Raimondos apie sielą ir akis – mūsiškė šiek tiek suvirpėjo, nes iš naujo supratome, kad komandoje turime žmogų, kuris mus puošia. Puošia nuoširdžiu profesionalumu.

„Mano darbas reikalauja didelio susikaupimo, todėl ilgai klajoti po žmogaus sielą negaliu. Tačiau tikrai dažnai pastebiu skirtingas žmogaus emocines būsenas: liūdesį, laimę, neapykantą, meilę. Mimikuodami galime apgauti pašnekovą, tačiau akys daug iškalbingesnės. Tik ne visi nori kalbėti ir ne visi moka skaityti… Žinoma, sukūrusi artimesnį ryšį su klientu galiu pastebėti kur kas daugiau dalykų. Tikiu akių gyliu, manau, kad gilios akys rodo nepaprastai gilią sielą, asmenybę. Ir galiu prisiekti, man labai pasisekė, nes į tokias akis galiu žvelgti nuolat. Kartais jaučiu, kad šiltas žvilgsnis gali gydyti, pakeisti emociją, perduoti teigiamą energiją. Dažnai žvilgsnio gilumu tikiu kur kas labiau nei žodžiais.“

Ačiū, So Raimonda už nenuilstantį norą kurti laimingas akių istorijas ir L’Officiel Lithuania už nuoširdų susidomėjimą mūsų komandos nariais. Naujame žurnalo numeryje nugulė visas pokalbis apie optometrininko darbą, madą ir gyvenimą. Įsirėminsime!