/ /
Akių jogos išvykos

Akių jogos išvykos

1 spalio, 2019

Akių joga yra itin veiksmingas ir malonus būdas atsipalaiduoti, atsisveikinti su įtampa, pagerinti regėjimą ir savo akis apdovanoti begaliniu noru matyti. Pratimus sudaro ramūs jogos judesiai, gilus kvėpavimas ir dėmesingu įsisąmoninimu grįsti streso valdymo metodai, todėl šie akių mankštos užsiėmimai skirti bet kokio lygio ir fizinio pasirengimo žmonėms. 

Pratimai turi būti atliekami visiškai atsipalaidavus. Norint pasiekti tokią būseną yra pramankštinamas visas kūnas, įtraukiamas gilus, atpalaiduojantis kvėpavimas bei padaromi keli ratai pagrindinių jogos pratimų, pratempiančių visus raumenis. Po viso kūno atpalaidavimo pereinama prie pagrindinių akių jogos pratimų, kurie sumažina akių nuovargį, gerina regėjimą bei yra svarbi sveikų akių profilaktikos priemonė. Akių jogos sesija baigiama ramiu gulėjimu ant nugaros bei Koshi varpelių garsų meditacija, kad visa informacija, kurią žmogaus kūnas ir protas ką tik patyrė, lengvai įsisavintų, o taip pat, kad mūsų gyvybinė energija galėtų laisvai tekėti po visą kūną. 

Norime pasidžiaugti, kad šią vasarą turėjome net keturias Akių jogos išvykas Bernardinų sode. Didžiausios mūsų padėkos visiems, kurie skyrė laiko savo akims! Nesustosime, Akių jogos sesijos ir toliau vyks vietose, kur galime jaustis lyg namie.
Laukite žinių!