/ /
SS22 vardai: pirmas pasimatymas

SS22 vardai: pirmas pasimatymas

29 liepos, 2022

Virsmas miesto ritmu. Gėlėtų pievų melancholija. Nyris į gaivų vandenį. 

Kol saulė dėlioja akimirkas į tavo šios vasaros albumą, mes į lentynas sudėliojome vasaros akinių kolekciją.

Susipažinkite: 

LAPIMA. Brazilišku temperamentu nuspalvinti akinių rėmeliai LAPIMA lentynoje taktiškai balansuoja tarp vintažinės eklektikos ir modernios elegancijos.

Thiery Lasry. Akinių vizionierius Thierry Lasry japonišką animaciją, „Lego“ ir kitus 80-ųjų atributus prikelia ryškiomis spalvomis ir geometriniu rėmelių dizainu. 

RIGARDS. Avangardinės estetikos ir tradicinių medžiagų simbiozė – tai savotiškas RIGARDS parašas, kurį dievina kiekvienas antikomformistas. 

lazare studio. Prancūzijos kalnuose konstruojami rėmeliai maištingos išraiškos ieško klasikiniuose siluetuose ir tvariuose sprendimuose. 

John Dalia. Paryžiaus akinių mados namai paklūsta visiems prabangos dėsniams: pirmu smuiku groja preciziškumas, geidžiamumas ir ilgaamžiškumas. 

Cutler and Gross. Svarbu ne tik tai, ką matome mes – ne ką mažiau svarbu ir tai, kaip mus mato kiti. Bent jau taip teigia italai Cutler and Gross, jau daugiau nei 50 metų vadinami akinių pasaulio pionieriais ir jo taisyklių laužytojais.  

Folc. Po Barselonos saule etiškai konstruojami rėmeliai nesivaiko kiekybės: rečiau ir lėčiau pasauliui pristatomos kolekcijos gimsta savo estetikos ir funkcionalumo pike.

Jacquemus. Fenomenalumo etiketę sau užsiklijavęs Jacquemus kūryboje švenčia gyvenimą – tai akivaizdu ir akinių rėmeliuose.