/ /
Raimonda „Lamų slėnyje“

Raimonda „Lamų slėnyje“

10 gegužės, 2019

Mūsų mylimas įkvėpimų šaltinis – žurnalas „Lamų slėnis“ išleido naują numerį. Kaip sako žurnalo redakcija – šis numeris yra apie mokymąsi kiekvieną gyvenimo dieną.  Apie iššūkius, mažus žingsnelius ir milžiniškus tikslus. Apie savęs ir visa vienijančio tikslo paieškas. Apie tai, kaip bet kuri profesija gali tapti kasdienybę keičiančiu pasirinkimu ir svarbiausia gyvenimo misija.

Negalime atsidžiaugti žinia, kad būtent šio numerio puslapiuose suspindėjo ir mūsų optometrininkė Raimonda. Tai žmogus, kuris yra besąlygiškai atsidavęs savo darbui, žmonėms ir sau, todėl esame nepaprastai laimingi, kad jos pastangos ir požiūris neliko nepastebėti. Mums labai pasisekė, turėti Raimondą savo komandoje, o kartu ir galimybę mokytis iš jos ir kartu su ja.

Žurnalui Raimonda pasakojo, kad jos darbe susijungia ne tik medicina ir fizika, bet ir menas. Menas sukurti ryšį, pajausti žmogų, padėti jam atsisakyti baimių ir atsiverti. Prisipažįsta, kad labiausiai ją domina kiekviena akių istorija, o vakarais užmerkus savas akis rytojus negąsdina, priešingai – kelia patį didžiausią susidomėjimą.

Norime dar kartą padėkoti už atsidavimą ir pastangas akių namams suteikti ramybės oazės jausmą ir kurti nepaprastai laimingas akių istorijas.

Pokalbį su Raimonda galite paskaityti čia.