/ /
Dita

Dita

8 gegužės, 2019

DITA. Aukščiausios kategorijos kokybė, kurios neįmanoma laimėti atsitiktinai.

Ją galima išmokti ir užsitarnauti, nuosekliai ir beatodairiškai dirbant daugiau, nei 20 metų.

1995 metais DITA, galima sakyti, atrado akinius iš naujo. Peržengdami savo pačių suvaržymus, kurdami taktišką prabangą ir siekdami sukurti rėmus, kurie varijuotų nuo aiškaus ir ryškaus charakterio iki naujų, ilgaamžių dizainų interpretacijų. Vintažinius įvaizdžius jie supažindina su šių laikų technologijomis, išrasdami laikui nepaklusnius rėmus.

DITOS dizaino įkvėpimas yra modeliai, medžiagos, spalvos ir formos, kurios buvo populiarios nuo 1950-ųjų iki pat vėlyvų 80-tųjų.
Juos inspiruoja Holivudo filmų klasika, tačiau svarbiausia šių inspiracijų dalis – šių laikų modernumas kokybės atžvilgiu.
DITA pasaulyje žinomi dėl savo stabilumo būti geriausiais, lyderių reputacija su laiku leido jiems dirbti tik su pačiais profesionaliausiais partneriais optikos pasaulyje.

Sunku žvelgiant į rėmus permatyti visą dizainerių komandą, šimtus tyrimų ir ilgus mėnesius praleistus prie tobulo rėmų dizaino. Tačiau visa tai akimirksniu tampa aišku DITOS rėmus palietus net mažiausiai patirties turinčiais pirštais. Dėl šios priežasties DITOS dizaino ir gamybos standartai yra laikomi etalonu, kurio siekia visi aukštos klasės prekiniai ženklai optikos pasaulyje.
Visi rėmų dizainai yra rankų darbo, pagaminti Japonijoje iš aukščiausios rūšies medžiagų: titano, 18k aukso, baltojo aukso, ir kokybiškiausio japoniško acetato.

Tai dizainas, kuris atranda grožį, siekdamas konkretaus tikslo.
Meistriškumas, kuris švenčia naujus išradimus.
Kultūra, kuri visuomet randą laisvę nuo kūrybos ir technikos suvaržymų.

Pirmiausia, DITA nusipelnė mūsų ir jūsų dėmesio už šias kolekcijas:
„DITA-FEATHERLIGHT“ kolekcija, kuri pasižymi meistriškais, ultra-plono acetato, plunksnos lengvumo rėmais.
„DITA-LAMINATE“ kolekcija ir gamybos technika, tapusi žymi už rėmus, kurių pagrindą sudaro nerūdijančio plieno metalas. Ilgaamžis be kompromisų.
„DITA-SERIES“ pačios charakteringiausios kolekcijos, kurių nuolatos plačiomis akimis laukia mados entuziastai visame pasaulyje.
„DITA-Lancier“ pažangaus dizaino ir technologijos kūrinys. Kolekcija skirta oro, vandens ir žemės ekstremalams. Pamėgta pilotų ir Formulės 1 čempionų.

Šie akinių gamintojai pasižymi nepaprastai unikalia auditorija. Tai žmonės, vertinantys DITOS įžvalgumą, kokybę ir išskirtinai drąsų dizainą.
Tai rėmai, kurie jungia pačių įvairiausių kultūrų ir pomėgių žmones, nes geba kiekvieną rėmo dizainą pagaminti tokį individualų ir vizionierišką, kad galiausiai jį įsimyli pačios netikėčiausios akys.
Sako išdrįsk dėvėti tai, kas visuomet vienu žvilgsniu priekyje.

Apžiūrėti kolekciją.