/ /

Akių enciklopedija

Akių enciklopedija

Ko vertos žinios, jei neturi galimybės jomis dalintis? Akių enciklopedija – tai vieta, kurioje mūsų komandos žinios įgauna naują prasmę. Tai laimingos akių istorijos užkulsiai – Jums ir Jūsų akims.

Rėmai ir dioptrijos

Žmonės sunkiai įsivaizduoja dideles dioptrijas įmantriuose, minimalistiškuose rėmuose. Gąsdina net skaičius 3. Bet pabandykim lavinti savo vaizduotę kartu. Norime pasidalinti trimis savo darbais: preciziškai į rėmą įsiliejusias -3.75, -5.75 bei -9 dioptrijas, kurios šiuo metu puošia mūsų optikos draugus.

Manome, kad optikos pasaulyje nepaprastai svarbią vietą užima smalsumas. Todėl nuolatos domimės akinių lęšių rinka ir nebijome išbandyti naujoves. Atidžiai vertiname, ar pagal kliento dioptrijas, atstumą tarp vyzdžių bei pasirinkto rėmo dydį turėsime galimybę išgauti nepriekaištingą rezultatą. Negaminame užsakymo, jei numatome, kad darbas praras tobulą estetinę išvaizdą. Tokiu atveju ieškome kompromiso tarp kliento noro ir mūsų galimybių. Į užsakymus žiūrime kaip į mūsų bendrą projektą, kuris neturi teisės būti įgyvendintas atmestinai.

Nėra geresnio jausmo, nei laimingos jūsų akys ir laimingai aplamdyti stereotipai.
Susisiekime, sudėtingi atvejai mus itin domina!

Andy Wolf, -3.75 dioptrijos
Tom Ford, -5.75 dioptrijos
Dior, -9 dioptrijos