/ /

Apie mus

glasses on yra optika, erdvė akims ir bendruomenė. 

Kasdien sutinkame matyti norinčias akis, rūpinamės jomis, bet išsikalbame ir apie tai, kaip regime šį pasaulį. Esame daugiau nei būrys matančių akių – esame gero regėjimo bendruomenė.

Nuo 2014 metų kruopščiai renkame pro ką žvelgs jūsų akys, buriame kolekcinius vardus ir dirbame su savo srities geriausiais. Nuo pirmų akinių iki šiandien glasses on sutiko šimtus akių ir išaugo optikos sienas Vokiečių gatvėje. Sukūrėme bendruomenę, kurios tikslas – prieinamas ir ilgalaikis santykis su regėjimu. Kartu tikime, kad geras dizainas prideda vertės kasdienai, todėl visada ieškome rytojaus klasikos ir mėgstamiausių. Norime pasiūlyti tai, kas pagirtų asmenybę ir būtų lengva nešioti kasdien. Dabar, labiau nei bet kada, esame už tvarius pasirinkimus, todėl  akinių „keitykloje” keičiamės akiniais, priimame ir antram gyvenimui paruošiame jau nešiotus akinius. Visuose žingsniuose mažiname popieriaus ir plastiko naudojimą, esame už perdirbtas medžiagas ir rėmus iš jų. Mums patinka sąmoningi sprendimai ir prasmingos draugystės, todėl bendradarbiaujant su verslu rengiame projektą „Sveikos, Akys!”,  kurio metu tikriname darbuotojų regą, sprendžiame su regėjimu susijusias problemas darbo aplinkoje ir sutelkiame komandas akių jogos sesijoms. 

Įgudusi komanda akių pasaulį pažįsta geriausiai, tačiau turime daugiau nei žinias. Mūsų misija – pasirūpinti akimis dar prieš joms pavargstant. O už viso to kviečiam ne tik matyti, bet ir regėti gerus dalykus: skirtingus kampus, tradicijas, žmones ir požiūrius.  Jie mums ne mažiau įdomūs. 

Tad sveikas, prisijungęs.